Únor 2014

24.2.

24. února 2014 v 11:10 | Lissy |  ~ Články ~
Ahojte všichni,
omlouváme se za velké mezery mezi články, nevěděly jsme o čem psát..no každopádně teď máme jarní prázdniny, máme celé dny na focení, vyrábění, psaní prostě cokoliv na blog :) jediné co mě štve je to, že jsem od víkendu nachlazená .. bezva :D nějak vám tady shrnu v ostavcích plány na prázdniny, nebo tak všeobecně..:)
- Ráda bych šla fotit (i s Belugou), jenže bohužel, sestra mi schovala půlku sedel, uzdeček i jezdců a nedaří se nám je najít - takže hold buď půjdu fotit bez nich, nebo je do té doby prostě najít! :D
- Jestli to vyjde, jely bychom s Belugou do města podívat se a nějaké si koupit. Obě nás teda nejvíce na fotkách zaujala arabská klisna + mě ještě trakénská rodina (moje závislost na německých sportovních plemenech :D), tak jsem se chtěla zeptat jak se vám líbili, jestli v reálu vypadali jinak a prostě - váš názor.
- Ještě jedna novinka - mám podbarvené vlasy na blond :D nevím co to do mě vjelo, no prostě je to hrozné, dám tomu měsíc, max. dva a jdu to ustřihnou - sice mi vlasů bude líto, ale to už je mi i tak, a přebarvit si to znovu nenechám :) na konci článku vám dám i fotku.

Právě Teď

4. února 2014 v 22:05 | Beluga
Ahojte! Omlouváme se za dlouhé čekání nového článku :D No...a tady jeden je...:)