Březen 2013

30.3.

30. března 2013 v 19:10 | Lissy |  ~ Články ~
Ahojte!
Tak se zase ozývám, co? Vážně mě to strašně mrzí, ale já vůbec, vážně přísahám že vůbec nemám čas :-// jak teď asi víte, je třičtvrtěletí, a takové učitele jako my byste vážně mít nechtěli. Chci si udržet dobré známky, ale když každý den píšeme aspoň dvě desetiminutovky ! tak vám moc času asi nezbyde ;-)
Noo, protože za týden (tj. - 6.4.) mám svátek, takže čekám na nějakého koníka :D ale možná dostanu SCH sněžnou sovu, kvůli mojí oblibě Harryho Pottera :D
Takže, kdo se dneska bude dívat na Novu? Já se hlásím :-)

A když už jsme u hlasů, mohla bych se vás prosím zeptat na váš názor k téhle fotce? Já jsem ta v té mikině :DD (neboli ta, co má tu ofinu víc do čela -..-)
Děkuju moc :-)

Inteligentní nápad

23. března 2013 v 17:51 | Lissy |  ~ Články ~
Ahojte,
dneska mě napadla taková věc..že bych se na konci každého roku vyfotila se svou sbírkou a 31.12. - 1.1. bych to dala na blog. Takže by bylo vidět každý rok co přibylo, kolik toho bylo atd. Taková památka na sbírku.
Co na to říkáte?
A myslíte si, že bych to měla vyfotit ještě za rok 2012?
Prosím pište názory do komentářů :-)

Oblíbený model: Březen

21. března 2013 v 15:58 | Lissy |  ~ Popelnice ~
Ahojky,
začínám nový seriál. Bude to můj oblíbený model měsíce - dám sem fotku a popíšu ho, a taky proč jsem si ho vybrala. Snad vás to bude bavit :D
Oblíbený model budu vždycky přidávat 21. každého měsíce :-)

16.3.

16. března 2013 v 11:07 | Lissy |  ~ Články ~
Ahojky,
hrozně moc se všem omlouvám za neaktivitu! Tenhle týden jsme každý den psali aspoň jednu písemku..potom co jsem přišla domů jsem se hned musela učit, někdy nebyl doma notebook...
A taky se omlouvám za neobíhání, důvod výše. Dneska má sestra narozeniny, takže oběhnu už brzo - jestli tu něco bude - a pak asi až večer.
Zítra nejspíš půjdu fotit, když je tak hezky, takže budou profilky nových koní :-)
No já už musím, tak se mějte .-)
P.S.: ukončuju posílání fotek do fotosoutěže, poslali všichni kromě Lišky

11.3.

11. března 2013 v 17:31 | Lissy |  ~ Články ~
Ahojky,
hrozně moc se omlouvám, že jsem od čtvrtku nic nenapsala! Prostě jsem neměla o čem psát..nějak to vypadá, že naši na toho Breyera zapomněli. No, musím to nějak domluvit, nemůžu se dočkat :-) Chcete vědět, kdo to bude? Dobře :-)
Bude to...

~ Lissy ~

7. března 2013 v 21:23 | Lissy |  ~ O ranchi ~
Ahojky..
Tak jsem dospěla k rozhodnutí, že byste o mně taky mohli něco vědět. Za ten rok, že ;-) takže vám tady napíšu pár věcí o sobě + fotku :-)

6.3.

6. března 2013 v 22:48 | Lissy |  ~ Články ~
Ahojte,
tak jak se máte? Já mám úplně hektické období, taktak stíhám obíhat a psát na blog. Však sami vidíte, že právě teď je 22:43. Tak to vypadá, že brzo si budu objednávat mojeho prvního Breyera - :-) jsem na ně fakt zvědavá, jací budou ve skutečnosti. Taky se chystám na lov na Collecty, až pojedu do Olomouce, určitě se po nich podívám. Chtěla bych lusitana nebo andalusana ;-)
Včera jsem byla úplně zděšená, že jsem už měla Týně poslat fotky :D a protože mi ještě praskla jedna ze dvou žárovek v RP (Ranchovém pokoji), musela jsem fotit s bleskem s malým světlem. Grr. Takže ani s velkým bodovým ohodnocením nepočítám, ale aspoň jsem to stihla, takovou super soutěž bych nechtěla propásnout ;-)
A když se tak bavím o super soutěžích, nesmím vynechat haniččinu Jarní stuhu. Doufám že se stihnu přihlásit, minulý rok jsem ji sledovala a moc jsem litovala toho, že jsem se nepřihlásila.
A teď o naší fotosoutěži, která probíhá už od 29.12. (to je strašně dlouho..takový trapas, jej.) No, ještě dávám opozdilcům co mi neposlali fotky, tím myslím Bobešku, Lišku a Koníka, čas do 15.3. Vyhodnocení nejspíš bude 17.3., ale nevím to jistě ;-)

Spring Cup

5. března 2013 v 20:17 | Lissy |  ~ Články ~
Já jsem tak blbá! Úplně jsem zapomněla na focení do SC pro Týnu..Takže hned jak jsem to viděla, nejdřív jsem myslela že jde o fotky do předkola, a pak mi došlo že je to PRVNÍ KOLO! Tak jsem čepla foťák a na rychlovku jsem vyfotila pár fotek. Jsem na sebe fakt naštvaná. Ani pořádné pozadí jsem neudělala. To je hrozné jak to rychle uteklo, že? Dole vám ukážu fotky, nesmějte se mi za tu hrůzu, měla jsem úplně příšerné světlo. Fakt se na sebe zlobím -_-

Házení ponožek do vědra

Štafetový slalom

3.3.2013

3. března 2013 v 16:56 | Lissy |  ~ Články ~
Dnes je krásné datum :-)
Z lyžáku už jsem se vrátila..no, bylo tam super, počasí krásné atd. - prostě příští rok rozhoně jedu znovu.
Od rodičů a babičky jsem dostala ne malé kapesné. No, snažila jsem se utrácet co nejméně, a když jsem si doma přepočítala peníze, zjistila jsem, že mám dost peněz na můj dlouho očekávaný nákup od TH! Strašně moc se těším, můj první BH :-)
I když nevím co s taťkou je, když jsem bavila o tom jak si to objednám, byl úplně v klidu, ale teď jsem mu to ukázala, a on že si nic objednávat nebudu, že mi není 18. No, tohle ještě pořeším :-)


2.3.

2. března 2013 v 10:00 | Lissy |  ~ Články ~
Ahojky :-)
Za chvilku už se vracím domů ;-) strašně se mi stýská po koních. Přednastavila jsem články na celý týden, tak snad se vám líbily :-) jsem na pokoji s dvojčatama, které moc nemusím, a pak ještě s kámoškou, takže celkem v pohodě. Mám 70ti litrovou krosnu, ale vzala jsem si tolik věcí, že se mi to tam málem nevlezlo :D na lyžáku je super, máme dobré jídlo, lyžuje se skvěle..:D a snad omlouváte moje neobíhání. Však zítra to spravím..