Jak si vyrobit vlastního BH I.

25. března 2012 v 17:28 | Lissy |  ~ Popelnice ~
Ahojky,
tak jsem brouzdala po netu a našla jsem vám tady návod, jak si vyrobit vlastního BH. Přeložila jsem to já (na google překladač se nedá spoléhat), tak tam možná budou menší odlišnosti od anglického textu. No nic, příjemné pokochání. Na konci článku video. P.S. : omlouvám se za ten překlad někde v prostřed článku, už se mi fakt nechtělo.
Vaše
Proč jsem začal dělat vlastní BH

Měl jsem spoustu poničených breyer koní. Bylo mi jich ale líto je vyhodit. Navíc takovíto koně se dali výhodně koupit na eBayi. Nemluvě o tom, že jsem si mohl vytvořit své vlastní pegasy. Nechat se unášet svou fantazií.Jaké plasty používat?
Opravdu, pracujte jen s tím, co je vám příjemné. Všichni máme rádi něco jiného. Já používám Dremel, nože, štětce a smirkový papír. Pracujete-li s novějšími breyery, doporučil bych trochu dremelu za uši, na kopyta a na jiné nedostatky.


Jak dál?
Udělejte si náčrtky křídel, rohů a ostatních věcí, které chcete udělat.

Čas pro dremel
Používejte ochrané brýle, aby vám kousky z vašeho koně neodlétavaly do očí. S pomocí dremelu uděláme díry tam, kde chcete mít křídla, rohy atd.

Tvorba křídla (tady už přichází na pomoc Google)
S plány nedalekých jsem trochu vody, vaření a dostat se na můj Friendly plastu.Plastové kryty v různých barvách a uvidíte rozdíl v zpracovatelnosti mezi různými barvami.S těmi, které jsem v současné době mají černá je nejlepší pro silnou strukturou a broskev barva má rychlejší "držet" schopnosti.
Tak jsem se formovat silné kosti rámu křídla, snažila se držet je naproti sobě. Pak jsem mít konce, které musí být spolu v horké vodě a pak kaši dohromady.

Jsem také v blízkosti dřezu, tak jsem se může obrátit na studenou vodu, když mám pozici v plastu, který chci chytit dříve, než se pohybuje.Moje modré hole jsou vhodné pro šíření křídlo kůže. Objevil jsem něco ochladí a nový tentokrát.
Já tepla cca 2 cm o tyči a dotknout se ho do rámu křídla a vytáhnout ho na místo, kde chci.Pak jsem foukat vzduch do ještě měkkého místě natáhnout jej do směru chci kůže prohýbat.

Breyer vlastní křídlo netopýra koně

Další možnosti pro díly
Můžete použít díly ze starých hraček, zvířat nebo postav, co kdy si myslíte, že je čistý.
Uložit i drahokamy a šperky staré od dvoře prodeje.
Někdy tam jsou domácí podkovy a křídla jsou k dispozici na Ebay.

Nezapomeňte přidat kaštany!

Je tam jeden na každou nohu. Jsou to malé tvrdé výrůstky, které jsou normální pro koně.
Přidání hříva, ocas a roh
Líbí se mi používat přátelské plastu pro hřívou a ocasem.Někteří lidé chtěli použít jíl apoxie, ale to není tak odolný v tenké proužky. Příjemný plast se trochu dát na něj. Apoxie jíl je skvělý pro silné hrudky hřívy a ocasu, který je těsně u těla.
Breyer vlastní jednorožec kůň

Roh může být nějaký způsob, jak si myslíte, že vypadá dobře. Někdy bych chtěl přidat více než jeden.

Opět ohřeje vodu a zjemňují konec plastového pásu, dotknout se ho na vrcholu krku a zatáhněte směrem dolů.
Udělat prvky, stejně jako se vám líbí. Pokud se vám nelíbí to, utni ji plast může ohřát. Pokud to vypadá v pohodě, nech být. To je, když mohu použít do své odpadní kousky plastu.

Před přidáním rány, teplo až na dno roh a přebít konec rohu do díry, kterou jste uzavřeli na hlavě. Tak, jak budete přidávat rány, které pomáhají držet roh na místě. Ujistěte se, že roh je rovný kontrolou všech úhlů.

Udělat nějaký ocas, co vůbec způsob, jak si myslíte, že vypadá dobře. Vzpomeňte si na hřívu a ocas by měly plynout na základě žaloby kůň dělat.

Breyer vlastní ocas koně
 


Komentáře

1 Samantha* Samantha* | Web | 25. března 2012 v 17:41 | Reagovat

Užasné, šikovné ruce:)

2 Lissy Lissy | Web | 25. března 2012 v 17:48 | Reagovat

Ano, tohle obdivuji :o)

3 Schleichovka Schleichovka | Web | 25. března 2012 v 17:58 | Reagovat

twl, jak to někdo může dokázat?
to nepochopím :(
já nevím, ti Breyeři vypadají příšerně, ale po tom co tu je za obrázky bych řekla, že to nedělal člověk ale bůh(tu opravu) XD

4 Bobeška-schkonici Bobeška-schkonici | Web | 25. března 2012 v 19:12 | Reagovat

Je to krásné :) Hezký návod :)

5 Plex Plex | Web | 25. března 2012 v 21:33 | Reagovat

Váu. Nádhera. Ale google překládá fakt hrozně, moc to z toho nechápu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama